Ako mám kontaktovať UTOO.sk

Napíš mail utoo.sales@gmail.com

Je pôsobenie na UTOO.sk limitované viazanosťou?

Nie, nie je. S UTOO.sk vieš kedykoľvek začať spoluprácu, ale ju aj kedykoľvek bez udania dôvodov ukončiť. Žiadne jednostranne nezmyselné podmienky si nekladieme. Môže to byť len letný románik, alebo láska na celý život, o všetkom rozhoduješ ty.

Čím je a čím nie je UTOO.sk

UTOO.sk presne vie čím je a čím nikdy nebude. Povolené je všetko čo má čo dočinenia s pozitívnym tvorením hodnôt vplývajúcim na ľudí, zvieratá a živnotné prostredie.
UTOO.sk tu nie je pre osoby (FO alebo PO) propagujúce Hazard, Závislosti, Znečisťovanie životného prostredia, šíriteľov xenofóbnych názorov a dezinformácií, alebo progáciu politických názorov šíriacich násilie alebo nerovnosť pohlaví.

Prečo to UTOO.sk robí?

Presvedčenie, rešpekt, skromnosť. Túžba presadzovať myšlienku, že podnikanie sa dá robiť aj inak a na prospech všetkých.

Aká je výhoda spolupráce s UTOO.sk

UTOO.sk si nekladie nezmyselné podmienky. Uvedomuje si, že ak chce rásť a prosperovať, musí sa venovať detailom, a byť úspešné v tom, v čom sú iní skrátka tuctoví. UTOO.sk nie je poháňané nevraživosťou nadnárodných firiem a ich túžbou po zvyšovaní dividend nenásytných majiteľov. UTOO.sk reinvestuje získané prostriedky späť do prostredia z ktorých plynú a snaží sa tak o pozitívnu cirkuláciu kapitálu v prostredí kde vzniká. Za zákazníkmi a návštevníkmi nevidí čísla a percentá, ale príbehy jednotlivca. Snaží sa o čo najkratšie dodávateľské a logistické vzťahy; najlepšie v rámci regiónu, kraja, štátu alebo EÚ. Kúpa-predaj tovaru z Ázie nám nie je sympatické. Ukričané žaby a vykorisťovateľské nadnárodné Amazóny majú u nás STOP.

Tak a teraz je čas kontaktovať UTOO.sk

Napíš mail utoo.sales@gmail.com